جستجو
بازگشت به لیست مطالب

Taksoo Mind booster

Taksoo Mind booster

Taksoo Mind booster

Natural drink

بهره گیری از تغذیه و نوشیدنی های سالم و مناسب ِ طبع و ذائقه هر فرد تاثیر بسیاری در بهبود عملکرد حافظه و هوش وی دارد.

یکی از روش‌های تقویت حافظه استفاده از گیاهان و مواد طبیعی است. تحقیقات نشان می‌دهد ژینکو بیلوبا (جینکوبیلوبا) Ginkgo   biloba یکی از محبوب‌ترین تقویت کننده های گیاهی و یک نوتروپیک (تقویت‌کننده عملکرد مغز) طبیعی جهت تقویت حافظه محسوب می‌شود. در کنار ژینگو گیاهانی همچون کندر و زعفران نیز برای تقويت حافظه و تشديد جريان خون مفيد بوده و آرام بخش هستند. دمنوش ژینگو تکسو بدون افزودنی‌ و نگهدارنده‌ شیمیایی، از ترکیب تازه‌ترین و مرغوب‌ترین گیاهان تولید و بسته بندی شده است. در تی بگ‌های ابریشمی بدون دخالت دست و با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بسته‌بندی می‌شود. مزیت این نوع بسته بندی، حفظ طعم و رنگ بیشتر دم‌نوش در بازه های زمانی بلند مدت است.

ترکیبات: گیاه ژینگو، کندر، زعفران و گل محمدی مجموعه ای اثر گذار بر روی سلامت و حافظه و کاهش تنش و استرس دارد و پیشنهاد ما به شما دمنوشی هیجان انگیز است که با طعمی ویژه خواصی بی شمار را با خود به همراه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه محصول در وب سایت تکسو مراجعه کنید و یا برای سفارش آن؛ ارتباط با مشاوران فروش تکسو مزایای ویژه خود را برای شما دارد.

با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را برای ما ارسال کنید

#تکسو #دمنوش_ژینگو_تکسو #دمنوش_تکسو

#Taksoo #Taksoo_Herbal_Tea #Taksoo_Gingo #taksoo_ir

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.