جستجو

ژل شستشوی پوست چروک

کد محصول: BSMT011
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162312105420005
بارکد: 6261054200066
1,297,100 ریال
ویژگی کالا: پیشگیری از علائم پیری ، بهبود چروک ،مناسب انواع پوست ، فاقد پارابن و مواد صابونی حجم: 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 4377 در انبار
+ -

ژل شستشوی صورت مناسب پوست دارای چروک
معرفی محصول:
ژل شستشوی صورت مناسب پوست دارای چروک ماسکانی، پاک کننده ای موثر برای انواع مختلف پوست است. این ژل با تامین رطوبت و مواد مغذی مورد نیاز پوست صورت سبب رفع چروک ها و قرمزی شده و با تغذیه و حفظ رطوبت سطح پوست، سرعت نوسازی آن را بالا می برد . علاوه بر این باعث افزایش ساخت کلاژن و الاستین شده، در نتیجه سبب جوانسازی، زیبایی و شادابی پوست می گردد.
نیاسینامید موجود در ژل، یک ماده ی بدون حساسیت و طراوت دهنده پوست است که با جبران کمبود آب ، عملکرد سدهای پوستی را تقویت کرده و درنهایت به تجدید وترمیم سطح پوست در برابر ازدست دادن رطوبت کمک می کند .
Rooibos Extract موجود در ژل با افزایش تولید کلاژن باعث استحکام بین سلولی شده و در نتیجه باعث برطرف کردن شل شدگی پوست و از بین رفتن چین و چروک می شود .
ویتامین E موجود در ژل با خاصیت مرطوب کنندگی خود، پوست را هیدراته نگه می‌دارد و به بازسازی بافت های آسیب دیده کمک می‌کند.
Prohyal موجود در ژل ماده ای مهم در اسید هیالورونیک می باشد. این ترکیب در نهایت باعث آبرسانی ، صافی ریز پوست وکاهش چین و چروک پنجه کلاغی اطراف چشم می شود.
ترکیبات:
آب دیونیزه، سدیم لوریل گلوتامات، سدیم ﻟﻮروییل اوت آمینواسید، سدیم کوکوآمفواستات، کوکوگلوکوزید، ﮔلیسریل اولئات، ﮐﻮﮐﻮآﻣﯿﺪوﭘﺮوپیل ﻫﯿﺪروکسی سوﻟﺘﯿﻦ، گلیسرین، ﻣﺎﻟﺘﻮدکسترﯾﻦ، عصاره ﺑــﺮگ اسپالاتوس ﻟﯿﻨﺎریس، سدیم پی سی آ، پتاسیم سوربات، سدیم بنزوات، سدیم کاپوییل ﻟﻮریل لاکتیلات، ﺗــﺮی اﺗﯿﻞ سیترات، پانتنول، نیاسینامید، زینک پی سی آ، توکوفریل استات، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی
فواید :
پاک کننده پوست از آلودگی ها، چربی ها و آلاینده ها / رفع تحریکات پوستی ناشی از خشکی پوست / حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از خشکی پوست / حاوی شوینده های ملایم و سازگار با پوست / موثر بر جلوگیری از پیری زودرس و بهبود چروک ها / فاقد سورفاکتانت های سولفات دار، پارابن و مواد صابونی
روش مصرف:
صورت را با کمی آب مرطوب نمایید . مقدار مناسبی از ژل را با حرکات دورانی روی صورت ماساژ دهید و کاملا با آب بشویید .
نحوه نگهداری:
از نور مستقیم خورشید ، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود.
در دمای 10 تا 30 درجه نگهداری شود.
منع مصرف:
از تماس با چشم ها خودداری شود. در صورت تماس اتفاقی با چشم ها، آن‌ها را با مقدار کافی آب شستشو دهید .