جستجو

ماسک مو حاوی روغن ماکادمیا و ویتامین B5

کد محصول: BHMT005
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162311105420001
بارکد: 6261054200394
1,329,800 ریال
ویژگی کالا : حاوی روغن دانه ماکادمیا ، دارای کراتین هیدرولیزشده ، فاقدپارابن،افزایش رطوبت حجم کالا : 400 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1152 در انبار
+ -

ماسک مو با آبکشی مناسب موهای خشک وآسیب دیده ماسکانی

معرفی محصول:

ماسک موی با آبکشی مخصوص موهای خشک و آسیب‌دیده ماسکانی حاوی روغن گیاهی ماکادمیا بوده و موجب درخشندگی و از بین رفتن خشکی موها می‌گردد. ترکیبات موجود در این ماسک با افزایش نرمی و شانه‌پذیری موها ، از آسیب آن‌ها جلوگیری می نماید.

روغن ماکادمیا موجود در محصول یکی از غنی‌ترین روغن‌های گیاهی است که سرشار از اسیدهای چرب اشباع‌نشده امگا ۳، ۶و 9 و ویتامینEمی باشد. اسید اولوئیک و اسید لفیولیک موجود در این روغن از خانواده امگا ۶می‌باشند که شباهت زیادی به ترشحات غدد چربی پوست سر دارند. به همین دلیل روغن ماکادمیا برای درمان خشکی مو و موخوره به کار می‌رود. این روغن همچنین دارای خاصیت کراتین‌سازی بوده و ریشه مو را به صورت عمیق تغذیه کرده و به رشد مجدد آن‌ها کمک می‌کند.

دکسپنتانول یا ویتامین B5 که نقش مهمی در درخشندگی و نرم کنندگی مو دارد، پوست سر را مرطوب نگه داشته و از خشک شدن مو جلوگیری می‌کند. این ویتامین به تقویت و ضخیم شدن مو و همچنین به حفظ شادابی ساقه مو کمک فراوانی می کند.

کراتین نوعی پروتئین است که به میزان کافی در ساختمان موی افرادی که موهای فر یا وز دارند، وجود ندارد. کراتین موجود در این محصول با تأمین مقدار مورد نیاز مو، موجب نرم و صاف شدن آن‌ها می‌گردد.

این محصول از انواع سیلیکون های نرم کننده مو نظیرآمودایمتیکون بهره می‌برد که به ساختار مو متصل شده و باعث ترمیم آن می شوند. نرم کننده‌های کاتیونی موجود در محصول با اتصال به بافت مو از خشک شدن آن جلوگیری می کنند.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، کواترنیوم- 91، ستریمونیوم متوسولفات ، ستئاریل الکل ، آمودایمتیکون ، ستریمونیوم کلراید ، تریدست- 12، روغن دانه ماکادمیا ، کراتین هیدرولیز شده ، ستیل الکل ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، سدیم پی سی آ ، گلیسرین ، فنوکسی اتانول ، اتیل هگزیل گلیسرین ، دکسپانتنول ، الانتویین ، سیتریک اسید ، دی سدیم ا د ت آ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

فواید:

حفاظت از موهای خشک و آسیب دیده / افزایش طراوت، شادابی و درخشندگی موها / مناسب جهت رطوبت‌رسانی و حالت پذیری موها / فاقد پارابن

روش مصرف:

مقداری از ماسک مو را به طور یکنواخت بر روی موی تمیز و مرطوب ریخته و به مدت 2 تا 4 دقیقه به آرامی آن را روی مو و پوست سر ماساژ دهید. پس از 5 دقیقه موهای خود را با آب گرم بشویید.

نحوه نگهداری:

در جای خشک و خنک و در دمای10تا 30 درجه سانتیگراد نگهداری شود.

از نور مستقیم خورشید و از دسترس کودکان محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود .