جستجو

کرم مرطوب کننده حاوی آلوئه ورا

کد محصول: BSHT004
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162314105420040
بارکد: 6261054200851
479,600 ریال
ویژگی کالا : حاوی عصاره برگ آلوئه باردنسیس ، حاوی ویتامین های E ، B5، دارای آنتی اکسیدان حجم :200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 2043 در انبار
+ -

کرم مرطوب کننده حاوی عصاره برگ آلوئه ورا هازن

معرفی محصول:

کرم مرطوب‌کننده حاوی عصاره برگ آلوئه ورا هازن دارای عصاره برگ آلوئه ورا، گلیسیرین، بیزوکس و ویتامین‌هایی نظیر E، B5و دیگر مواد مرطوب کننده پوست می باشد.

ویتامین Eموجود در کرم به حفظ رطوبت طبیعی پوست و تقویت آن در برابر اشعه UV کمک می کند. دکسپنتانول یا ویتامین B5 قدرت نفوذ بالایی در پوست داشته و با جذب و نگهداری آب به حفظ رطوبت پوست کمک می کند. ویتامین B5 علاوه بر این که رطوبت را خوب نگه می دارد، باعث تحریک سلول‌هایی می شود که در امر رطوبت رسانی سهم بسزایی دارند.

عصاره برگ آلوئه وراموجود در محصول یک مرطوب کننده و تغذیه کننده عمقی پوست می باشد که با افزایش و تقویت اتصالات درم و اپیدرم، تاثیر شگرفی در جوان سازی و لیفتینگ پوست دارد. همچنین این عصاره برای پوست های خشک مناسب بوده و سبب نرم و براق شدن پوست می گردد. . این عصاره با رساندن اکسیژن بیشتر به سلول ها ، سبب ترمیم بافت پوست می شود و پوست هایی که دچار آفتاب سوختگی شده اند را نیز نرم می کند. آلوئه ورا سبب افزایش قدرت جذب رطوبت پوست گردیده و پوست را انعطاف پذیر ساخته و بهترین مرطوب کننده برای پوست می باشد.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، گلیسیرین ، ستیل الکل ، کاپریلیک کاپریک تری گلیسرید ، سیکلوپنتاسیلوکسان ، گلیسریل استارات ، پی ای جی-100 استئارات ، بیز وکس ، پودر برگ آلوئه باربادنسیس ، کربومر ، فنوکسی اتانول ، اتیل هگزیل گلیسرین ، توکوفریل استات ، دکسپانتنول ، تری اتانول امین ،اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی

فواید:

حاوی مواد مرطوب‌کننده و نرم‌کننده طبیعی پوست / دارای آنتی اکسیدان طبیعی جهت حذف رادیکال‌های آزاد / دارای pH متناسب با پوست بدن / با رایحه‌ای دلپذیر جهت ایجاد حس طراوت و شادابی

روش مصرف:

مقداری ازکرم را روی پوست کاملا تمیز قرارداده وبه ملایمت ماساژدهید تا کاملا جذب شود.

نحوه نگهداری:

از نور مستقیم خورشید و دسترس کودکان محافظت شود.

در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

منع مصرف:

از تماس با چشم‌ها، سطوح مخاطی و زخم باز جلوگیری شود.