جستجو

شامپوبدون سولفات مو دارای شوره چرب حاوی آویشن

کد محصول: BHMT015
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2161220105420009
بارکد: 6261054200301
1,482,400 ریال
ویژگی کالا : حاوی عصاره میوه کپسیکیوم آنوم و برگ آویشن ، حاوی لایه بردار سالسیلیک اسید حجم: 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 2595 در انبار
+ -

شامپو مناسب موهای دارای شوره چرب ماسکانی

معرفی محصول:

شامپو مناسب موهای دارای شوره چرب ماسکانی فاقد مواد سولفاته و مناسب برای موهای چرب دارای شوره می باشد . شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی می‌باشد . این شامپو حاوی اسید سالیسیلیک ، کلیمبازول و زینک پی سی ای ( ترکیبات قوی آنتی باکتریال و ضد قارچ ) می باشد و به نحو مؤثری باعث از بین رفتن عامل اصلی ایجاد شوره می‌گردد.

زینک پی سی ای با کاهش دی هیدروتستوسترون در پوست سر منجر به کاهش اثر منفی این هورمون بر فولیکول‌های مو و کاهش ریزش مو می گردد.

این محصول با به کارگیری عصاره میوه کپسیکیوم آنوم و عصاره برگ آویشن ، مو و پوست سر را کاملا تمیز نموده و با کمپلکس ضد شوره خود ، کف سر را عاری از شوره می نماید.

فواید:

مناسب برای موهای چرب / حاوی لایه بردار سالسیلیک اسید / ضد التهاب و برطرف کننده شوره و سبوم / حاوی آنتی باکتریال قوی کلیمبازول / حاوی ماده موثره زینک پی سی ای / فاقد پارابن

روش مصرف:

موی مرطوب را با مقدار کافی از شامپو آغشته نمایید و به آرامی به مدت 2 الی 3 دقیقه بر روی پوست سر و موها ماساژ دهید ، سپس به طور کامل آبکشی نمایید . از این شامپو حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود می توانید استفاده نمایید.

نحوه نگهداری:

در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

از دسترس اطفال و نور مستقیم آفتاب محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس شامپو با چشم ها خودداری فرمایید. در صورت تماس، چشم‌ها را با آب فراوان بشویید.