جستجو

شامپو بدون سولفات مو خشک و رنگ شده حاوی جو دوسر

کد محصول: BHMT014
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2161220105420001
بارکد: 6261054200226
1,220,800 ریال
ویژگی کالا : تداوم بخش رنگ مو ،حاوی عصاره آسپالاتوس لیناریس ، رفع الکتریسیته خشکی مو حجم: 200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1813 در انبار
+ -

شامپو مناسب موهای خشک و رنگ شده ماسکانی

معرفی محصول:

شامپو مناسب موهای خشک و رنگ شده ماسکانی حاوی عصاره جوی دوسر و عصاره آسپالاتوس لیناریس بوده و برای ترمیم موهای شکننده و جلوگیری از آسیب مو و موخوره به کار می رود . عصاره این گیاهان موجب تسکین التهاب و مرطوب کنندگی ساقه موی رنگ شده می شود و از خشک شدن ساقه مو پس از رنگ و دکلره جلوگیری می کند.

ترکیبات موجود در این شامپو دارای قدرت احیا، ترمیم‎کنندگی و درخشندگی می باشد . عصاره جوی دوسر موجود در این محصول حاوی مقادیر بالای مواد مغذی است که به تقویت فولیکول های مو کمک کرده و موجب آبرسانی و ترمیم مو می شود.

ترکیبات مرطوب کننده و محافظ موجود در این محصول ، با ایجاد لایه‌ای محافظتی باعث تقویت آبرسانی ساقه مو و در نتیجه حفظ شادابی آن می شود.

همچنین این محصول از سدیم پی سی ای که نقش مهمی در حفظ رطوبت ساقه مو دارد بهره می برد . این ترکیب به همراه نرم کننده قوی گلیسریل اولئات ، برطرف کننده خشکی موی سر می باشد.

ترکیبات:

آب دیونیزه ، سدیم کوکوئیل گلوتامات ، دی سدیم لورت سولفوسوکسینات ، لوریل گلوکوزید ، سدیم کوکوآمفواستات ، کوکوآمیدوپروپیل هیدروکسی سولتین ، کوکو آمیدوپروپیل بتائین ، کوکوگلوکوزید ، گلیسریل اولئات ، سدیم پی سی ای ، پی ای جی-7 گلیسریل کوکوآت ، عصاره جودوسر  ، عصاره آسپالاتوس لیناریس ، پی ای جی-150 دی استئارات ، پروپیلن گلیکول ، پلی کواترنیوم-10، سیتریک اسید ، سیترات سدیم ، دی سدیم ا د ت آ، متیل ایزوتیازولین ، متیل کلروایزوتیازولین  و اسانس مجاز آرایشی بهداشتی

فواید:

ترمیم کننده و استحکام‌بخش مو /  محافظت و تقویت ساختمان مو و جلوگیری از خشک شدن آن /  براق و درخشان کننده مو / تداوم بخش رنگ موها به مدت طولانی / غنی شده با عصاره جو دوسر جهت ترمیم مو / افزایش حالت پذیری و رفع الکتریسیته ساکن موها /  فاقد ترکیبات پارابن و سولفات دار

روش مصرف:

موی مرطوب را با مقدار کافی از شامپو آغشته نمایید و به آرامی به مدت 2 الی 3 دقیقه بر روی پوست سر و موها ماساژ دهید ، سپس به طور کامل آبکشی نمایید. از این شامپو حداقل 3 بار در هفته و به مدت نامحدود می توانید استفاده نمایید.

نحوه نگهداری:

در دمای 10 تا 30 درجه سانتی‌گراد نگهداری شود.

از دسترس اطفال و نور مستقیم آفتاب محافظت شود.

منع مصرف:

از تماس شامپو با چشم ها خودداری فرمایید. در صورت تماس ، چشم‌ها را با آب فراوان بشویید.