جستجو

محلول پاک کننده پوست چروک

کد محصول: BSMT001
شماره قطعه شرکت تولید کننده: 2162312105420010
بارکد: 6261054200103
872,000 ریال
ویژگی کالا : پیشگیری از چروک و پیری پوست ، موثر در جوانسازی ، بالابردن سرعت کلاژن سازی حجم:200 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1992 در انبار
+ -

محلول پاک کننده پوست چروک

معرفی محصول :

پوست زیبا و لطیف ، نمایان کننده جوانی و شادابی است ، اما هر نوع پوست نیاز به مراقبت و پاکسازی خاص خود را دارد. اين فرآورده مناسب براي پوست دارای چروک ، باقي مانده مواد آرايشي را بطور كامل از سطح پوست پاك نموده، با مواد موثر موجود در بافت خود مانع از ایجاد چین و چروک پوستی می شود و با تامين رطوبت و مواد مغذی مورد نياز پوست صورت سبب رفع چروک ها و قرمزی پوست و زيبايي و شادابي پوست مي گردد. این محلول با نفوذپذیری بالا به داخل لایه ی شاخی نفوذ می کند و با رطوبت رسانی، تغذیه و حفظ رطوبت سطح پوست سبب جوانسازی آن می شود. این روند، سرعت نوسازی پوست و همچنین ساخت کلاژن و الاستین را افزایش می دهد و در نتیجه سبب جوانسازی پوست می گردد.

نیاسینامید موجود در محلول سبب کاهش التهاب و قرمزی پوست می شود. این ماده‌ بدون حساسیت و طراوت‌دهنده‌ پوست است که با جبران کمبود آب عملکرد سدهای پوستی را تقویت می‌کند .

Rooibos Extract موجود در محلول یک ترکیب ضد پیری و ضد چروک ترمیمی با خاصیت سفت کنندگی است.

CM-Glucan موجود در محلول یک پلی ساکارید حاصل از یک مخمر طبیعی میباشد که دارای خواص ضد التهابی است و کبودی اطراف چشم را از بین می برد.

ویتامین B5 بکار رفته در محلول بطور طبیعی در پوست و مو وجود داشته و برای رفع مضرات ناشی از تماس با UV استفاده می شود.

ترکیبات :

آب دیونیزه ، عصاره مخمر ، نیاسینامید ، پی ای جی 6 کاپریک تری گلیسرید ، کاپریلیل گلوکوزید ، گلیسرین ، سدیم پی سی آ ، پتاسیم سوربات ، سدیم بنزوات ، مالتود کسترین ، عصاره برگ اسپالاتوس لیناریس، پلی سوربات 20 ، سدیم کربوکسی متیل بتاگلوکان ، کافئین ، پانتنول ، پیروکسیدین هیدروکلرید ، سدیم هیالورونات ، اسانس مجاز آرایشی بهداشتی ، آلانتوئین .

فواید :

پاک کننده پوست از آلودگی ها ، چربی ها و آلاینده ها / موثر در جوانسازی پوست و رفع چین و چروک ها /کاهش قرمزی پوست ناشی از اگزما و آکنه رزاسه / شاداب کننده و مرطوب کننده پوست / پاک کننده آرایش صورت حتی آرایش های ضد آب

روش ﻣﺼﺮف:

ﭘــﺪ ﭘﻨﺒــﻪ ای را ﺑــﻪ ﻣﺤﻠــﻮل ﭘــﺎک ﮐﻨﻨــﺪه آﻏﺸــﺘﻪ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ و ﺑــﻪ آراﻣﯽ ﺑﺎ ﺣﺮﮐﺎت دوراﻧﯽ ﭘﻮﺳﺖ ﺻﻮرت را ﺗﻤﯿﺰ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ.

نحوه نگهداری :

از نور مستقیم خورشید، یخ زدگی و دسترس کودکان محافظت شود .

در دمای 10 تا 30 درجه نگهداری شود .

منع مصرف:

از تماس با چشم ها خودداری شود . در صورت تماس احتمالی با چشم ها ، آنها را با مقدار کافی آب شستشو دهید .