جستجو
بازگشت به لیست مطالب

گرامیداشت صنعت چاپ

گرامیداشت صنعت چاپ


گرامیداشت صنعت چاپ 

Commemorate printed achievements

دستاوردی بی نظیر در ارائه محتوا تخصصی و حرفه ای از تکسو

 

صنعت چاپ یکی از دستاوردهای ویژه نسل بشر است. تا آنجا که می‌دانیم، چاپ بعنوان تکثیرکننده متون و محتوا شناخته می‌شود.

نظرات، ایده‌ها و برنامه‌های هر فرد در هر موضوعی با چاپ به دست خوانندگان و دنبال کنندگان آرا و اندیشه می‌رسد.

تاریخچه چاپ جنبه‌های بسیار زیادی دارد که سخن گفتن از آن نیازمند ساعت‌ها بحث و گفتگو است. ما در تکسو از روزهای نخست فعالیت خود، می‌دانستیم که داشتن یک شاخه تخصصی در این زمینه چگونه می‌تواند به رشد و بالندگی سازمان کمک کند.

تیم تخصصی محتوا و چاپ در تکسو که شامل واحد‌ها و بخش‌های مختلف در داخل و حتی بیرون از سازمان تکسو است. وظیفه گردآوری، چاپ و انتشار محتواهای تخصصی تکسو را بر عهده دارند.

کاتالوگ‌های جامع محصولات، مجله‌های تکسو، کاربرگ‌های تخصصی آموزش محور، دفترچه‌های راهنما، کاتالوگ‌های معرفی محصولات و خدمات تکسو و ... تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های تکسو در عرصه محتوا نگاری و  چاپ است.

گذشت زمان و روزآمد شدن تکنولوژی اثرات خود را بر روی صنعت چاپ هم گذاشته است. امروزه، چاپ در عرصه آنلاین هم شاخص‌های خود را یافته است.

در صنعت چاپ دهه اخیر، چاپ و انتشار با همان دقت و مسئولیت‌پذیری اما خارج از برگه‌های کاغذی و از طریق کانال‌های مجازی ارتباط شکل می‌گیرد.

شما با مراجعه به هر کدام از محصولات چاپ تکسو، همان دقت و نظم را خواهید دید که در انتشار دیجیتال بر روی وب سایت، اپلیکیشن و کانال‌های اجتماعی تکسو قابل ملاحضه است.

خواننده امروز هم از نسخه‌های کاغذی چاپ شده و هم از طریق فضای مجازی در پی جستجو نیازها و درخواست‌های خود است. وظیفه تکسو بوده است که با درک اهمیت این گذار، خود را متناسب با پیشرفت سال‌های آتی هماهنگ کند. اگر تا به حال مجلات تکسو را نخوانده‌اید با انتخاب حوزه مورد نیاز خود می‌توانید تمامی محصولات تخصصی چاپ تکسو را از طریق اپلیکیشن و یا وب سایت تکسو سفارش دهید.

اطلاعات کسب و کار، شیوه‌ها و آموزش‌های تعاملی؛ خدمت ویژه‌ای از تکسو، برای تعاملی سازنده‌تر با مخاطبان است.

 

 

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.