جستجو

ژل موی سر قوی

کد محصول: 55003
348,800 ریال
با حالت دهندگی قوی | 250 میلی لیتر | MEGA HOLD
قابلیت دسترسی: 778 در انبار
+ -

معرفی محصول: زیبایی و آراسته بودن موها تاثیر به‌سزایی در زیبایی دارد. همان‌طور که برای زیبایی چهره از لوازم آرایش و بهداشتی متنوعی استفاده می‌کنیم. برای حالت‌دهی مو نیز از محصولات متفاوتی استفاده می‌کنیم که پرکاربرد‌ترین آن ژل مو است. ژل مو سر با حالت دهی قوی در بسته بندی‌های 250 میلی لیتری عرضه می‌شود. این ژل مو دارای حالت دهی فوق‌العاده بالا بوده و بدون ایجاد سفیدک و ریزش مو بهترین حالت را به موها می‌دهد و مدت زمان بیشتری حالت خود را حفظ می‌کند. این محصول منحصر به فرد با مواد با کیفیت و بدون الکل ساخته شده.

ترکیبات: کارباپول، وینیل پیرولیدون، متاکریل آمید گلیسرین، دایمتیکون کو پلی ال، دی ام دی ام هیدانشن، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، روغن کرچک هیدروژنه 40، تری اتانول آمین، آب دیونیزه.

فواید: از مزایای ژل موی تکسو نداشتن الکل در فرمولاسیون این محصول است. در نتیجه پوست و مو را خشک نکرده و هیچ‌گونه سفیدی و شوره روی مو به‌جای نمی‌گذارد.

نحوه مصرف: ابتدا موها را شسته. سپس با حوله خشک کنید. کمی باید مو مرطوب بماند. مقداری ژل با انگشت بردارید و به کف دست‌ها بمالید. سپس مانند شامپو به موها بزنید. مقدار ژلی که برمی‌دارید بستگی به ضخامت و بلندی موها دارد. اگر کم بود باز هم مقداری به آن اضافه کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.