جستجو

ژل موی سر خیلی قوی

کد محصول: 55004
348,800 ریال
با حالت دهندگی خیلی قوی | SUPER MEGA HOLD | حجم: 250 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1189 در انبار
+ -

معرفی محصول: زیبایی و آراسته بودن موها تاثیر به‌سزایی در زیبایی دارد. همان‌طور که برای زیبایی چهره از لوازم آرایش و بهداشتی متنوعی استفاده می‌کنیم. برای حالت‌دهی مو نیز از محصولات متفاوتی استفاده می‌کنیم که پرکاربرد‌ترین آن ژل مو است. ژل مو سر با حالت دهی خیلی قوی در بسته بندی‌های 250 میلی لیتری عرضه می‌شود. این ژل مو دارای حالت دهی فوق‌العاده بالا بوده و بدون ایجاد سفیدک و ریزش مو بهترین حالت را به موها می‌دهد و مدت زمان بیشتری حالت خود را حفظ می‌کند. این محصول منحصر به فرد با مواد با کیفیت و بدون الکل ساخته شده.

ترکیبات: مخلوط کوپلیمر ایمیدازولین اوره و متاکریلامید، گلیسرین، دایمتیکون کوپلیول، کاربومر، تری اتانول آمین، روغن کرچک هیدروژنه، دی ام دی ام هیدانش، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، پلی کواترنیوم 46، آب دیونیزه.

فواید: از مزایای ژل موی تکسو نداشتن الکل در فرمولاسیون این محصول است. در نتیجه پوست و مو را خشک نکرده و هیچ‌گونه سفیدی و شوره بر روی مو به جای نمی‌گذارد.

نحوه مصرف: ابتدا موها را شسته. سپس با حوله خشک کنید. کمی باید مو مرطوب بماند. مقداری ژل با انگشت بردارید و به کف دست‌ها بمالید. سپس مانند شامپو به موها بزنید. مقدار ژلی که برمی‌دارید بستگی به ضخامت و بلندی موها دارد. اگر کم بود باز هم مقداری به آن اضافه کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.