جستجو
بازگشت به لیست مطالب

پیشرفت به رنگ شهریور

پیشرفت به رنگ شهریور

هر کدام از ماههای سال رنگ و بوی خاص خود را دارد.

در هر کدام از ماهها که باشیم با اثر پذیری از پیرامونمان، ذهن و افکارمان به سمت قسمتی از زیبایی های طبیعت بیشتر متمرکز می شود.

شهریورماه، یعنی دقیقا به اواسط سال 1399 رسیده ایم.

امسال شاید کمی متفاوت تر از سال های دیگرمان شروع شد و ادامه یافت، اما این شما بودید که یکبار دیگر با انعطاف پذیری که در کسب و کارتان ایجاده کردید، شرایط بیرونی را تغییر داده و مسیر پیشرفت خود را هموارتر از قبل نمودید. استفاده از بستری که شتاب پیشرفت فردی و جمعی را افزون کند امتیاز اصلی است که تکسو آنرا در اختیار مشاوران خود قرار داده است.

با استفاده از بستر کسب و کار تکسو، می توانید شتابی دو چندان را در موفقیت فردی و مالی تجربه کنید. به دست آوردن استقلال مالی شروع مسیری است که کمک می کند شما خود به یک کارآفرین تبدیل شده و مدیریت تجاری و اقتصادی را در جامعه پیرامون خود انجام دهید.

هر تخصصی سختی ها و چالش های خود را دارد، اما بستر فعالیتی که بصورت اصولی توسعه و پیشرفت کرده باشد از بوجود آمدن چالش ها آسیب نمی بیند بلکه با ایجاد راه حل های متوازن مسیر بهینه تر کردن فرآیندهای خود را آغاز می کند. تکسو با علم بر این مهم، بصورت مستمر در شیوه ارائه خدمات به تنوع بخشی و خلاقیت روی می آورد.
زیرا ساختن یک مسیر شکوفا برای پیمودن مسیر توسعه های فردی، همواره از خلال سرمایه گذاری بروی ساختارها و بسترهای فعالیت می گذرد و این یعنی یک امید مضاعف در تجربه مسیری که در کنار یکدیگر تجربه می کنیم.

اکنون زمان آن است که با نگاهی دقیق به مسیری که برای امسالمان ترسیم کرده ایم، میزان پیشرفت خود را بررسی کنیم. همیشه بعضی از موارد انجام و بعضی موارد دیگر ممکن است با تاخیر مواجه شود، با تمرکز بر روی برنامه های زندگی فردی، اولویت بندی های کار و زندگی را یکبار دیگر مرور و اصلاح کنید.

توسعه و رونق تجارت شما، زمانی غیر قابل توقف خواهد شد که بدانید برای انجام برنامه هایتان دسترسی به منابع و امکانات انجام کار بصورت رایگان و در دسترس در کنار شما است.

تنها کافی است تا با بهینه تر کردن عملکردمان میزان بهره وری مان را کمی بیشتر افزایش دهیم.

یک تکنیک ساده اما مهم ؛ تمرین هر روز یک قدم بیشتر است. شما در این تکنیک برای رسیدن به نتیجه دلخواه، فعالیت مورد نظرتان را هر روز تنها برای کمی بیشتر ادامه می دهید و نتایج شگفت انگیز آنرا به زودی دریافت می کنید.

خبرنگاری از محمد علی کلی، قهرمان بوکس جهان پرسید شما در روز چند بار دراز نشست می روید منظورم این است که در روز چند بار دقیق این حرکت را تکرار می کنید تا قهرمان جهان شدید؟

او گفت: "شمردن حرکت مهم نیست، اینکه بعد از خستگی و طاقت فرسا شدن چقدر دیگر ادامه می دهید مهم است. من از زمانی که عضله های شکمم شروع می کنند به درد کشیدن تازه تمرین را شروع می کنم."

او به زبانی ساده؛ مهمترین ویژگی افراد موفق را به کلمه بیان کرد. امیدواریم که در شهریور امسال ، پیشرفتی خاطره انگیز را تجربه کنید.

خوشحالیم که در کنار شما و برای موفقیت فرد فرد شما کار و تلاش می نماییم.

#با_تکسو_شگفت_انگیز_پیشرفت_کن

#تکسو #تجارت_مستقل

#Taksoo #taksoo_ir

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.