جستجو

مخلوط چای سیاه و گیاه به لیمو

کد محصول: 1401020
981,000 ریال
ترکیبات: چای سیاه و گیاه به لیمو | وزن: 140 گرم
قابلیت دسترسی: 816 در انبار
+ -

معرفی محصول: چای سیاه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های دنیا است که ترکیبات متنوعی از آن، با دیگر گیاهان معطر و دارویی وجود دارد. از این رو تکسو، محصول مخلوط چای سیاه و گیاه به‌لیمو را به بازار عرضه کرده است. این چای علاوه بر طعم بی‌نظیر و عطر عالی، خواص بسیاری نیز دارد. به‌لیمو از خوشبوترین گیاهان دارویی است و ترکیب آن با چای سیاه سیلان، عطری مشابه لیمو می‌دهد. به لیمو گیاهی با برگ‌های سبز معطر است که خواص دارویی و درمانی بسیاری دارد. پس از چیدن برگ‌های به‌لیمو به صورت تازه یا خشک‌ شده، می‌توان از آن استفاده کرد. این چای، فاقد هرگونه مواد افزودنی و شیمایی است. به‌منظور تولید محصولاتی با کیفیت در حوزه سلامتی، تکسو از بهترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کند. چای سیاه و گیاه به‌لیمو تکسو در بسته‌بندی قوطی شکل زیبا عرضه می‌شود. مزیت این بسته‌بندی، جلوگیری از نفوذ رطوبت است که چای را طولانی‌تر تازه‌ نگه می‌دارد.

ترکیبات: مخلوط چای سیاه و گیاه به‌لیمو.

فواید: از جمله خواص به‌لیمو می‌توان به آرام‌بخش بودن، سلامت قلب، کمک به کاهش اشتها، کاهش وزن، بهبود عملکرد دستگاه گوارش، کمک به درمان سرماخوردگی و میگرن و ... اشاره کرد. اگر مشکل بی‌خوابی دارید، پیشنهاد می‌شود قبل از خواب، یک فنجان چای به‌لیمو بنوشید تا خواب راحت‌تر و عمیق‌تری داشته باشید.

 نحوه دم کردن: به ازای هر 180 سی‌سی آب، دو قاشق چای‌خوری، چای در قوری ریخته شود. در دو حالت مختلف می‌توان چای سیاه و گیاه به‌لیمو را دم کرد.

برای داشتن طعم سبک: زمان دم کشیدن، پنج دقیقه در دمای 100 درجه سانتی‌گراد.

برای داشتن طعم سنگین و قوی: زمان دم کشیدن، 10 دقیقه در دمای 100 درجه سانتی‌گراد.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.