جستجو
بازگشت به لیست مطالب

سلامتی پوست و مو / هدیه تکسو

سلامتی پوست و مو / هدیه تکسو

محصولات تخصصی شامپوهای مو و بدن

هر کدام از ما، مو و یا پوستی متفاوت و منحصر به خود داریم. مراقبت و نگه داری از آنها می تواند دغدغه ای بزرگ باشد که می بایست به آن خوب فکر ، برنامه ریزی و اقدام نماییم.
شستشو و مراقبت از موی سر و پوست بدن، در هر فصل می تواند ویژگی های متفاوت داشته باشد.
شما می بایست در ابتدا نوع مو و یا پوست خود را شناخته و متناسب با آن؛ اقدام به استفاده از شامپوی موی سر و یا شامپو بدن نمایید. همیشه حواستان به شرایط آب و هوایی و فصلی باشد.

محصولات ویژه تکسو در طبقه محصولات مراقبت شخصی، همواره حامی و همراه شما در مراقبت و بهداشت فردی است. تکسو با علم بر تنوع و نیازمندی های مختلف افراد شامپوهای متفاوت و منحصر به فردی را برای شما آماده کرده است.

شامپو آرگان تکسو :  با مرطوب سازی مو و پوست سر، ضمن استحکام ‌بخشی و ترمیم موهای آسیب‌دیده، به درخشش هرچه بهتر مو هم کمک می‌کند.

شامپو آلوئه‌ورا تکسو : ویتامین‌های موجود در آلوئه‌ورا، می‌توانند آسیب‌های نور خورشید به مو را نیز ترمیم کنند. آلوئه‌ورا به خوبی فولیکول‌های مو را تمیز می‌کند و روغن‌های اضافی و باقی مانده دیگر محصولات مو را از بین می‌برد.

شامپو بابونه تکسو : انتخابی مناسب برای موهای چرب فرمولاسیون شده ‌است. علاوه بر متعادل‌سازی چربی مو باعث جلوگیری از شوره زدن نیز می‌شود.

شامپو پروتئین گندم :  علاوه بر تمیز کردن موها باعث درخشانی و نرمی مو نیز می‌شود. همچنین به بهبود موهای خشک و شکننده کمک می‌کند.

شامپو تقویت کننده موی سر: این محصول حاوی عصاره‌های ویژه گیاهی است و با اتکا به مواد موثره خود، شادابی و حالت‌دهی بهتر مو را برای شما به ارمغان می‌آورد.

شامپو ضد شوره تکسو : برای از بین بردن، شوره‌های ناشی از فعاليت باکتريايی و قارچی موثر است. این محصول علاوه بر درمان شوره سر، خاصیت خنک‌کنندگی دارد.

شامپو بدن تکسو :  جوان‌کننده و پاک‌کننده عالی پوست است. آب‌رسانی و نرم‌کنندگی این محصول بسیار سریع است و بر انواع پوست‌ تاثیر مستقیم و مفید دارد.

#تکسو #محصولات_مراقبت_شخصی #شامپوهای_تکسو

#Taksoo #taksoo_Care #Taksoo_ir

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.