جستجو

ماسک مو سیب

کد محصول: 55010
468,700 ریال
حاوی عصاره سیب سبز | حجم: 400 میلی لیتر | نرم کننده و تغذیه کننده مو
قابلیت دسترسی: 284 در انبار
+ -

معرفی محصول: عصاره سیب از ریزش مو جلوگیری می کند و باعث خون رسانی بهتر به پیازچه مو می‌شود. گلیسرین یک ماده مرطوب کننده شناخته شده است که به خوبی در مرطوب نگه داشتن پوست و حفظ رطوبت پوست اثر می‌گذارد. ماسک مو سیب تکسو به درخشان تر شدن مو و نرمی مو کمک می‌کند. بازسازی کننده بافت مو، نرم کننده و فرم دهنده مو است.این ماسک به صورت بسته‌بندی کاسه‌ای در حجم 400 میلی‌لیتر عرضه می‌شود. استفاده مداوم از آن باعث ترمیم و شادابی مو خواهد شد.

ترکیبات: گلیسرین، ستو استئاریل الکل، کوکامیدو پروپیل بتائین، ستریمونیوم کلراید، مخلوط: سیلیکون، کواترنیوم 18، تریدست 6، تریدست 12، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید، پارافین مایع با گرید بهداشتی، سدیم پیرولیدون کربوکسیلات، عصاره آلوئه ورا، سایکلو پنتا سیلوکسان، آلفا توکوفریل استات (ویتامین E)، پروتئین هیدرولیز شده گندم، مخلوط: عصاره لوبیای مصری، آب، پروتئین هیدرولیز شده گیاه لوبیای مصری، عصاره سیب، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون.

فواید محصول: ماسک تغذیه کننده و نرم کننده. ایجاد نرمی و درخشش در مو. افزایش حالت پذیری در مو. جلوگیری از خشکی، زبری و وزخوردگی. تغذیه رسانی ساقه مو به کمک عصاره‌های گیاهی.

نحوه مصرف: ابتدا موهای خود را به صورت معمول با شامپو بشویید. ماسک مو را به طور یکنواخت از پایین‌تر از ریشه تا انتهای تارهای مو پخش کنید. بعد از گذشت 2 تا 3 دقیقه، موها را آبکشی کرده و به شکل دلخواه آرایش نمایید. اگر حالی موهای نازک یا چرب دارید باید استفاده از ماسک مو را به هفته‌ای یک بار محدود کنند، موهای آسیب‌دیده یا زبر می‌توانند بعد از هر بار شستشوی مو از ماسک مو استفاده کنند.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.