جستجو

ماسک مو آرگان

کد محصول: 2502002
752,100 ریال
تثبیت کننده رنگ | مناسب برای موهای رنگ شده | حجم: 500 میلی‌لیتر
قابلیت دسترسی: 622 در انبار
+ -

معرفی محصول: رنگ کردن مو به مرور زمان باعث از بین رفتن رطوبت مو می‌شود،همین کار موجب شکنندگی ساقه مو خواهد شد. یکی از روش‌های موثر برای پیشگیری از آسیب دیدن مو و ترمیم موهای آسیب دیده، استفاده از ماسک مو است. ماسک مو آرگان تکسو با فرمولاسیون خاصی که دارد باعث تثبیت رنگ می‌شود و رنگ مو را برای مدت زمان بیشتری با طراوت و خوش رنگ نگه می‌دارد. همچنین موهای آسیب دیده و وز شده را ترمیم می‌کند. این ماسک به صورت بسته‌بندی کاسه‌ای در حجم 500 میلی‌لیتر عرضه می‌شود. استفاده مداوم از آن باعث ترمیم و شادابی مو خواهد شد.

ترکیبات: گلیسرین استئاریل الکل، کوکامیدو پروپیل بتائین، ستریمونیوم کلراید، مخلوط: سیلیکون، کواترنیوم 18، تریدست 6، تریدست 12، کاپریلیک/کاپریک تری گلیسرید، پارافین مایع با گرید بهداشتی، سدیم پیرولیدون کربوکسیلات، عصاره آلوئه ورا، سایکلو پنتا سیلوکسان، آلفا توکوفریل استات (ویتامین E)، پروتئین هیدرولیز شده گندم، مخلوط: آب و عصاره هیدرولیز شده گیاه لوبیای مصری، روغن آرگان، عصاره انار، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، رنگ 77491، آب دیونیزه.

فواید: در فرمولاسیون این ماسک از روغن طبیعی آرگان استفاده شده است. روغن آرگان با ساختار ابریشمی که دارد به عنوان آبرسان عمل کرده و باعث ایجاد حس نرمی، لطافت و پیشگیری از وز شدن و موخوره می‌شود. روغن آرگان غنی از اسیدهای چرب، ویتامین A، ویتامین، E امگا 3 و 6، آنتی‌اکسیدان و لینولئیک اسید است. ویتامینA موجود در روغن آرگان حاوی آنتی‌اکسیدان است که سبب آبرسانی به ساقه مو می‌شود. به موها حالت ابریشمی و نرمی فوق‌العاده‌ای می‌بخشد. ماسک تثبیت کننده رنگ مو روغن آرگان تکسو علاوه بر ترمیم موها، تغذیه کننده مو نیز است.

نحوه مصرف: ابتدا موهای خود را به صورت معمول با شامپو بشویید. ماسک مو را به طور یکنواخت از پایین‌تر از ریشه تا انتهای تارهای مو پخش کنید. بعد از گذشت 2 تا 3 دقیقه، موها را آبکشی کرده و به شکل دلخواه آرایش نمایید. اگر حالی موهای نازک یا چرب دارید باید استفاده از ماسک مو را به هفته‌ای یک بار محدود کنند، موهای آسیب‌دیده یا زبر می‌توانند بعد از هر بار شستشوی مو از ماسک مو استفاده کنند.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.