جستجو

عسل و زعفران

کد محصول: 4201002
730,300 ریال
عسل و زعفران | وزن: 400 گرم
قابلیت دسترسی: 815 در انبار
+ -

معرفی محصولعسل و زعفران تکسو در واقع مخلوطی از عسل مرغوب و خوش طعم با زعفران است. این محصول علاوه بر برخورداری از فواید عسل بهعنوان یک ماده غذایی منحصر به‌فرد، غنی از زعفران استو از مزیت‌های این گیاه ارزشمند نیز بهره‌مند است. عسل ماده غذایی کامل و غنی از انرژی است، زعفران هم خاصیت انرژی‌زایی دارد. از این رو مخلوط این دو ماده غذایی مقوی با هم، ترکیب خوب و انرژی بخشی دارد که می‌تواند جایگزین مناسبی به جای نوشیدنی‌های انرژی‌زا و مکمل غذایی ورزشکاران باشد.رشته‌های خرد شده زعفران داخل عسل علاوه بر چشم‌نوازی، نشان‌دهنده زعفران داخل آن است.
وجه تمایز عسل‌های جدید تکسو، بسته‌بندی شیک، قابل حمل و در حین حال کاربردی آن است. بسته‌بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می‌آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف برمی‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید و دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید.

ترکیبات: مخلوط عسل طبیعی و زعفران خرد شده.

فواید: عسل زعفران، کاهنده چربی و کلسترول خون بوده و نفوذ اکسیژن در پلاسما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، می‌توان خواصی چون آرام‌بخشی، رفع اسپاسم، اشتها آوری، شادی بخشی، تقویت حواس، ضد عفونی خلط و مخاط، تقویت کبد و به‌طور کلی دستگاه تنفسی، افزایش ادرار و شستشوی مثانه، تقویت سیستم دفاعی بدن، تقویت سیستم گوارشی، تقویت قلب و طحال، درخشان‌کنندگی صورت، تسکین درد و دفع سنگ کلیه را برای این عسل منحصر به‌فرد برشمرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگهداری شود.

نحوه مصرف: میزان مصرف این عسل برای بزرگسالان روزانه ۵۰-۷۰ گرم و برای کودکان بالای یک سال روزانه ۲۰-۳۰ گرم است.