جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

عسل و زعفران

کد محصول: 4201002
تمام شد
عسل و زعفران | وزن: 400 گرم

معرفی محصولعسل و زعفران تکسو در واقع مخلوطی از عسل مرغوب و خوش طعم با زعفران است. این محصول علاوه بر برخورداری از فواید عسل بعنوان یک ماده غذایی منحصر به‌فرد، غنی از زعفران است و از مزیت‌های این گیاه ارزشمند نیز بهره‌مند است. عسل ماده غذایی کامل و سرشار از انرژی است، زعفران هم خاصیت انرژی‌زایی و هم شادی آور است. از این رو مخلوط این دو ماده غذایی مقوی با هم، ترکیب خوب و انرژی بخشی دارد که می‌تواند جایگزین مناسبی به جای نوشیدنی‌های انرژی‌زا و مکمل غذایی ورزشکاران باشد.رشته‌های خرد شده زعفران داخل عسل علاوه بر چشم‌نوازی، نشان‌دهنده زعفران داخل آن است.
وجه تمایز عسل‌های جدید تکسو، بسته‌بندی شیک، قابل حمل و در حین حال کاربردی آن است. بسته‌بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می‌آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف برمی‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید و دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید.

ترکیبات: مخلوط عسل طبیعی و زعفران خرد شده.

فواید: عسل زعفران، کاهنده چربی و کلسترول خون بوده و نفوذ اکسیژن در پلاسما را افزایش می‌دهد. علاوه بر این، می‌توان خواصی چون آرام‌بخشی، رفع اسپاسم، اشتها آوری، شادی بخشی، تقویت حواس، ضد عفونی خلط و مخاط، تقویت کبد و به‌طور کلی دستگاه تنفسی، افزایش ادرار و شستشوی مثانه، تقویت سیستم دفاعی بدن، تقویت سیستم گوارشی، تقویت قلب و طحال، درخشان‌کنندگی صورت، تسکین درد و دفع سنگ کلیه را برای این عسل منحصر به‌فرد برشمرد.

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگهداری شود.

نحوه مصرف: میزان مصرف این عسل برای بزرگسالان روزانه ۵۰-۷۰ گرم و برای کودکان بالای یک سال روزانه ۲۰-۳۰ گرم است.