جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

عسل بادام

کد محصول: 4201004
تمام شد
عسل بادام | وزن: 400 گرم

معرفی محصول: عسل بادام از معجزات طبیعت است. عسل طبیعی بادام عسلی مرغوب، کمیاب و پرخاصیت است که از شهد شکوفه‌های درخت بادام در فصل بهار تهیه می‌شود. بادام خواص بسیاری دارد. از این رو این عسل، خواص بادام را به‌طور منحصر به‌فردی همراه دارد. پوشش گیاهی منطقه‌ای که کندوهای این عسل در آن قرار دارند، عمدتا درخت‌های بادام است. زنبورهای عسل در فصل بهار از شهد شکوفه‌های درخت بادام تغذیه می‌کنند. عسل تولید شده، عسل تک گیاه بادام گفته می‌شود. افرادی که به بادام حساسیت دارند و نمی‌توانند آن را به طور مستقیم مصرف کنند، پیشنهاد می‌کنیم عسل بادام تکسو را امتحان کنند.
وجه تمایز عسل‌های جدید تکسو، بسته‌بندی شیک، قابل حمل و در حین حال کاربردی آن است. بسته‌بندی شیک و زیبا که عسل درون آن کاملا پیدا است و مشکل همیشگی استفاده از عسل را خیلی هوشمندانه برطرف کرده است. برای استفاده از این عسل کافی است ظرف را برگردانید. با فشار اندکی، عسل به مقدار لازم بیرون می‌آید و بعد از برداشتن فشار، عسل اضافی مجدد به ظرف برمی‌گردد و از سر ریز شدن و چسبندگی عسل جلوگیری می‌کند. اگر اهل سفر باشید به راحتی از این عسل در سفر استفاده کنید و دیگر نگرانی بابت ریزش عسل در کیف و چسبندگی آن نداشته باشید.

ترکیبات:عسل بادام.

فواید: عسل بادام سرشار از ویتامین‌های مفید B1 و B2 است. تاثیر به‌سزایی بر تنگی نفس و بیماری‌های تنفسی دارد. تمیز کننده کبد و طحال است. ناراحتی‌های کلیه را التیام می‌بخشد.

نحوه مصرف: میزان مصرف این عسل برای بزرگسالان روزانه ۵۰-۷۰ گرم و برای کودکان بالای یک سال روزانه ۲۰-۳۰ گرم است.

نحوه نگهداری: در جای خشک و خنک خارج از یخچال نگهداری شود.