جستجو

شامپو آرگان

کد محصول: 2502001
398,940 ریال
حاوی روغن آرگان | حجم: 250 میلی لیتر | مناسب برای انواع مو
قابلیت دسترسی: 3062 در انبار
+ -

معرفی محصول: روغن آرگان یک محصول زیبایی همه‌کاره است که قرن‌ها است برای آرایش مو و پوست کاربرد فوق‌العاده‌ خود را به اثبات رسانده است. روغن آرگان سرشار از ویتامین، مواد معدنی، آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب است که به تقویت ریشه و ساقه مو کمک می‌کند. حال این طلای مایع را در شامپو روغن آرگان تکسو قرار داده‌ایم. چرا که باور داریم باید از مواد ارگانیک برای مصارف زیبایی استفاده کرد. روغن آرگان یکی از شش روغن اصلی مراقبت از پوست و مو است و از آن برای تقویت، درخشش مو و همچنین جلوگیری از پیری پوست استفاده می‌کنند. آرایشگران حرفه‌ای و بازیگرها از اصلی‌ترین مشتریان روغن آرگان هستند.

ترکیبات: سدیم لورت سولفات، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی، کوکامیدو پروپیل بتائین، لوریل گلیکوزاید، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید، مخلوط: سدیم ال- پیرولیدون کربوکسیلات/ سدیم لاکتات ال- آرژینین/ ال- آسپارتیک اسید/ ال- پیرولیدون کربوکسیلیک اسید/ گلیسرین/ ال- آلانین/ ال- سرین/ ال- والین/ ال- پرولین/ ال- ترونین/ ال- ایزولوسین/ ال- هیستیدین/ ال- فنیل آلانین، گلیسرین، سدیم پیرولیدون کربوکسیلات، آب، سیلیکون کواترنیوم- 18 و تریدست- 6 و تریدست- 12، روغن آرگان، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، سی 12-13 آلکیل لاکتات، پلی کوارتنیوم 10، دی سدیم ای- د- ت- ا، متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، سیتریک اسید، رنگ 42090-19140-14720، آب دیونیزه.

فواید: شامپو روغن آرگان تکسو با مرطوب سازی مو و پوست سر، ضمن استحکام ‌بخشی و ترمیم موهای آسیب‌دیده، به درخشش هرچه بهتر مو هم کمک می‌کند. روغن آرگان سرشار از امگا 3، امگا9، ویتامین‌های A,B1, B2, و E است. که با تقویت ریشه مو باعث افزایش رشد و کاهش نرخ ریزش می‌شود. روغن آرگان با تنظیم رطوبت طبیعی و PH مو، باعث رفع خشکی و موخوره می‌شود.

نحوه مصرف: ابتدا موها را با آب ولرم خیس کنید تا شامپو راحتتر به تمام تارهای مو برسد. مقدار مناسبی از شامپو را روی پوست سر به آرامی ماساژ دهید و پس از سه دقیقه آبکشی کنید. این کار علاوه بر تمیز شدن پوست، جریان خون را در پوست سر افزایش می‌دهد و باعث تقویت ساقه مو می‌شود. سپس موها را آبکشی کنید. دقت کنید شامپو در پوست سر باقی نماند، در غیر این صورت، پوست سر شوره می‌زند و موها زودتر چرب می‌شوند.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.