جستجو

دمنوش رویبوس 006

کد محصول: 1402006
تمام شد
بسته بندی: 14 عدد تی بگ ابریشمی | ترکیبات: رویبوس، هلو و سیب

معرفی محصول: رویبوس در واقع برگ‌های یک درختچه به نام آسپالاتوس لینیرایز است که در آفریقای جنوبی رشد می‌کند و به چای سرخ نیز معروف است. این دمنوش ترکیبی از رویبوس با میوه‌های خشک هلو و سیب است. دمنوش رویبوس هیچ‌گونه کافئینی ندارد و میزان تانین (گسه) آن هم بسیار اندک است. دمنوش رویبوس، جایگزین مناسبی برای چای سیاه و چای سبز است. رویبوس سرشار از آنتی‌اکسیدان است که برای سلامت عمومی بدن بسیار مفید است. دمنوش رویبوس تکسو بدون افزودنی‌ و نگهدارنده‌ شیمیایی، از ترکیب تازه‌ترین و مرغوب‌ترین گیاهان ساخته شده. در تی بگ‌های ابریشمی بدون دخالت دست و با جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا بسته‌بندی می‌شود. مزیت این نوع بسته بندی، حفظ طعم و رنگ بیشتر دم‌نوش است.

ترکیبات: رویبوس، هلو و سیب.

فواید: رویبوس سرشار از آنتی‌اکسیدان است که برای سلامت عمومی بدن بسیار مفید است. از خواص بارز این دمنوش کمک به سلامت قلب و تنظیم فشار خون است. نوشیدن چای رویبوس دل‌پیچه را تسکین و علایم آسم و سایر بیماری‌های تنفسی را کاهش می‌دهد و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

 نحوه دم کردن: یک عدد تی بگ دم نوش رویبوس را در فنجان آب جوش قرار داده، سه الی چهار دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. حال دمنوش شما آماده سرو است.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از مواد معطر و نور آفتاب نگهداری شود.

سایر توضیحات: برای خانم‌های باردار و شیرده با مشورت پزشک مصرف شود. مصرف رویبوس برای مبتلایان به بیماری‌های کبد یا کلیه ضرر دارد.