جستجو
بازگشت به لیست مطالب

جهان گردی

جهان گردی

جهان گردی

در همه ملل و فرهنگ‌ها، قصه‌ها و افسانه‌هایی وجود دارد که قهرمان داستان، با سفر رشد و پیشرفت می‌کند.

امروز گرامیداشت جهانی "جهان‌گردی" است. سفر و تجربه‎ آن، در حقیقت عامل اصلی تغییر، تسامح و تساهل است.

متاسفانه ذهن انسان همیشه نسبت به نقاطی که نمی‌شناسد بدبین است. ممکن است هر کدام از ما بی‌دلیل از نقطه‌ای خوشمان نیاید بدون اینکه حتی یکبار از نزدیک خودمان آن را تجربه کرده باشیم.

واقعیت این است که سفر قابلیت‌های شگفت انگیزی دارد، ناصر خسرو بعنوان یکی از قدمای ادبیات پارسی تا آغاز چهل سالگی و شروع سفرش در حکومت‌های اسلامی غرب آسیا، شخصیتی متفاوت از آنچه ما از او می‌شناسیم داشت. رفت و آمد به مناطق دیگر باعث آشنایی شما با مردمان نقاط مختلف و فرهنگ‌های آنان می‌شود. که این خود سرآغاز تحول و تکامل است. کسب و کارهایی که در آن می‌توان از پتانسیل سفر استفاده نمود، همواره یکی از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین مشاغل بوده‌اند. زیرا علاوه بر تخصص در مهارتی خاص، فرد می‌بایست دارای سطوح مختلفی از مدیریت زمان، مذاکره، گفتار و ... باشد. تا بتواند در حرفه خود موفق باشد.

تکسو، در سطوح  تامین و تولید محصولات و خدمات، توزیع و بازاریابی آن و سازمان‌های فروش مردم نهاد و خدمات مشاوران و مشتریان است. با تلاش و پشتکار تمامی اعضا خانواده بزرگ تکسو، امروز تکسو علاوه بر تمامی استان‌ها و شهرستان‌های کشور عزیزمان ایران، در سطح منطقه و کشورهای دور دست هم شروع به فعالیت کرده است.

این مهم روی نمی‌داد مگر با استفاده از ظرفیت بی‌انتهای توسعه کار و شوق پیشرفت در همه جا. سفر کردن جزیی جدایی ناپذیر از کار ماست، سفرهای علمی و آموزشی از یک سو و از سوی دگر خیل عظیم سفرهای سازمان‌های فروش تکسو باعث گسترش بی نظیری از امکانات و ظرفیت‌ها شده است.

هر ارتباط و مذاکره، هر سفر و تجربه ویژه آن، کمک کرده است که قدمی در پس قدم دیگرمان برداریم.

پیمودن این راه استوار و ساختن جهانی زیبا و ساده برای همه، مزیت اصلی فرهنگ سازمانی تکسو است.

روز جهان گردی را باید به احترام جهان نوشت، شاید بی انصافی است که به مادر زمین، بی مهری کنیم.

همه ما مسئول این جهانیم؛ این جهان متعلق به همگان است.

از سفر کردن استقبال کنید و حواسمان به محیط زیست و منابع طبیعی‌مان باشد.

قدر داشته‌هایمان را بدانیم که بی‌انتها زیباست.

زیبایی در کشور ما بی‌انتهاست از همین رو آن را ایران زمین خوانده‌اند.

با تکسو در مسیر یک جهان زیبا قدم بردارید.

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.