جستجو

با عرض پوزش - این محصول دیگر در دسترس نیست

تونیک گیاهی مناسب موهای سفید سر

کد محصول: 6502001
تمام شد
حجم: 100 میلی لیتر | کاملا گیاهی و طبیعی | ترکیبات: عصاره هلیله سیاه، عصاره سیاه دانه، عصاره حنا، عصاره آقطی، عصاره بابونه، پودر دانه قهوه

معرفی محصول: سفیدی مو علل و دلایل مختلفی دارد. آب و هوا، ژنتیک، سن و عوامل دیگری بر روند سفید ‌شدن موها و از بین رفتن رنگدانه‌ها موثر هستند. با مراقبت‌های خاص می‌توان این روند را کند کرد و از سفید‌شدن زودرس مو جلوگیری کرد. گیاهان و مواد طبیعی، از بهترین راه‌حل‌ها برای تقویت رنگدانه‌های مو، جلوگیری از سفید شدن و حفظ رنگ طبیعی مو هستند. مواد شیمیایی هر چقدر هم که برای مو مفید باشند، ولی عوارض جانبی نیز دارند. تونیک گیاهی مناسب موهای سفید تکسو با داشتن عصاره‌های فعال گیاهانی همچون هلیله سیاه خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و در نتیجه باعث کاهش علائم پیری از جمله سفیدی مو می‌شود. با مصرف تدریجی این محصول، موها از ریشه به رنگ طبیعی خود باز می‌گردند. تونیک گیاهی ضد سفیدی موی تکسو، حاوی موثرترین و جدیدترین فرآورده‌های گیاهی است که با تاثیر بر فرآیند رنگدانه سازی ملانوسیت‌ها و تقویت رنگدانه‌های مو از طریق فعل و انفعالات طبیعی، رنگدانه‌های مو را مجدد فعال کرده و برخلاف رنگ مو که تنها بر ظاهر مو تاثیر می‌گذارد، موها را از ریشه بهبود می‌بخشد و به‌صورت کاملا طبیعی و غیرقابل برگشت، مو‌های سفید را به رنگ طبیعی خود باز می‌گرداند.

ترکیبات: عصاره هلیله سیاه، عصاره سیاه دانه، عصاره حنا، عصاره میوه آقطی، عصاره گل بابونه، پودر دانه قهوه، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، آب مقطر.

فواید: حضور سیاه دانه در این تونیک با داشتن خواص آنتی باکتریال، تاثیر بر عملکرد ملانوسیت‌ها و فعال سازی آن روند سفیدی مو را به تعویق می‌اندازد. وجود عصاره‌های گیاهی حنا، بابونه، قهوه و میوه آقطی علاوه بر خاصیت تقویت کنندگی باعث ایجاد رنگ در این تونیک می‌شود. تونیک گیاهی مو مناسب موهای سفید تکسو، دارای خواص پیشگیری کننده از پیری و سفید شدن موها بوده و محرک نوسازی، ترمیم کننده و بازگرداننده دائم موها به رنگ طبیعی خود است.

نحوه مصرف: هر شب 30 قطره از تونیک را به ریشه و ساقه موها زده به طوری‌که موها کاملا به تونیک آغشته شود. به مدت سه الی پنج دقیقه ماساژ دهید و حداقل هشت ساعت از شستن موها خودداری کنید.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.