جستجو
بازگشت به لیست مطالب

بوی ماه مهر

بوی ماه مهر

تقویت سیستم ایمنی

فعالیت روزانه و شغلی از آنجا که نیاز به بهره گیری از قوای تمرکز دارد، می تواند باعث سهل انگاری و یا عدم تقویت سیستم ایمنی و سلامتی بدن در هر فرد گردد.
فعالیت های شغلی؛ تحصیلی و در بیان کلی فعالیت هایی که روزانه انجام می دهیم، از یکسو نیاز به توان بدنی و ذهنی دارد و از سوی دیگر می بایست با جسم و روانی ایمن و سلامت با آنها مواجه شد.

چند روزی به آغاز پاییز مانده است و با فرا رسیدن ماه مهر بوی تحصیل ، مدرسه و دانشگاه در همه جا می پیچد. امسال به دلیل ویژگی های خاصی که همراه داشت، اغلب فعالیت ها و رفتارها را تحت تاثیر خود قرار داد. بدیهی است آغاز سال تحصیلی هم به نوبه خود از این شرایط اثر گرفته است. اما نکته ای که همیشه و همه جا ثابت خواهد بود، توجه و تمرکز بر سلامت و تقویت سیستم ایمنی دانش آموزان و دانشجویان است.

استفاده از تغذیه سالم و مصرف نوشیدنی های طبیعی سلامت محور؛ یکی از راهکارهای مهم در جهت تقویت قوای ایمنی بدن است و تکسو با تکیه بر ظرفیت های علمی و تولیدی خود، تنوعی بی نظیر از محصولات و نوشیدنی های سلامت محور را برای شما گرد آورده است.

چای کیسه ای زنجبیل تکسو، یکی از محصولات مهم سلامتی بخش است. اثرات و فواید زنجبیل در کنار فرمولاسیونی ویژه از چای؛ طعم و رایحه ای بی نظیر را برای شما به ارمغان می آورد و وظیفه خود را افزایش و تقویت سیستم حفاظتی بدن شما می داند.
طعم و رایحه مثال زدنی این محصول در کنار کیفیت تولید و مواد اولیه کاملا طبیعی، انتخابی ویژه را در دسترس شما قرار می دهد.
برای آشنایی با محصولات تکسو ؛ راهنمای استفاده و خرید محصولات و یا بهره گیری از امکان کسب درآمد و ایجاد کسب و کار مستقل خود؛ می توانید با مشاوران تکسو، بعنوان نمایندگان شبکه انحصاری توزیع کالا و محصولات ارتباط برقرار کنید. سفارش از سوی مشاوران فروش شرکت امتیازهای بی نظیری در خرید محصولات سلامت محور و ایجاد کسب و کار مستقل برای شما خواهد داشت.

تنها راه خرید محصولات تکسو، سفارش گذاری از طریق مشاوران فروش سازمان است، در این فرآیند شما می توانید از طریق ارتباط مستقیم با مشاوران اقدام به سفارش محصولات و یا ثبت نام در سامانه نمایید.
اگر تا به حال از مشاوران ما محصولی دریافت نکرده اید و دسترسی به سازمان فروش ندارید می توانید با تماس با شماره 021-49212000 و ارتباط با واحد PRS تکسو از طریق کارشناسان پشتیبانی ما، با نزدیک ترین مشاور خود ارتباط گرفته و با محصولات و خدمات تکسو بیشتر آشنا شوید.
تکسو، کسب و کار و زندگی حرفه ای را چیزی فرای فعالیت اقتصادی و خرید محصولات تعریف کرده است. خوشحالیم که در این مسیر مورد اعتماد هموطنانمان هستیم و با قدرتی بی مثال؛ به فعالیت سازنده اقتصادی می پردازیم.

با ما از طریق مشاوران فروش و یا کارشناسان آموزش و پشتیبانی تکسو در ارتباط باشید.

#تکسو #چای_کیسه_ای_زنجبیل #چای_تکسو #چای_زنجبیل
#Taksoo_GINGER_TEA #Taksoo_tea

#Taksoo_ir

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.