جستجو
بازگشت به لیست مطالب

سلامت دهان و دندان با تکسو

سلامت دهان و دندان با تکسو

بهداشت دهان یا Oral Care  ، بستری وسیع از اطلاعات سلامت دهان و دندان است.
گرامیداشت روز دندان پزشک، فرصتی است برای فکر و برنامه ریزی در جهت حفظ سلامت عمومی که منجر به ایمن شدن جامعه نسبت به آسیب ها می شود.
بهترین شکل شسشتوی دندان ها که به پاکسازی دهان هم کمک کند. استفاده از مسواک حداقل دو مرتبه در روز است. شما می توانید برای تقویت بهداشت دهان خود، از یک خمیر دندان معمولی برای شستشوی عادی و خمیر دندان ذغالی تکسو بعنوان سفید کننده و تقویت کننده دندان ها استفاده نمایید.
استفاده از مسواکی که مناسب بافت لثه و دندان باشد، قدم بعدی است که می بایست در بازه های زمانی چهار تا شش ماه نسبت به تعویض مسواک قدیمی اقدام نمایید. تکسو محصولاتی بی نظیر در ردیف محصولات مسواک برای شما آماده کرده است.
استفاده از نخ دندان بصورت روزانه و قبل از خواب کمک خواهد کرد تا قسمت های غیر قابل دسترس دندان ها عاری از اضافات شود. این امر منجر می شود تا فضای بسیار کمی برای فعالیت میکروب ها و آنزیم ها بر سطح دندان های شما باقی بماند و از خرابی آن جلوگیری نماید.

استفاده از محلول دهان شویه مناسب شما؛ کمک خواهد کرد قسمت لثه، زبان و  گلوی شما نیز ضدعفونی گردد؛ اگر با محلول دهان شویه راحت نیستید، می توانید از آب ولرم و مقداری نمک ، برای شستشوی دهان استفاده نمایید.

در آخر؛ بصورت سالانه و یا دو فصل یکبار حتما برنامه معاینه کامل دهان را با دندان پزشک خود پیگیری نمایید.

توسعه بهداشت فردی، یعنی خو کردن به فرهنگ پیشگیری بهتر از درمان است. استفاده از تغذیه سالم و محصولات سلامت محور قدمی بسیار مهم و اثر گذار بر سلامت آحاد جامعه است.
تکسو ؛ با علم بر اهمیت این موضوع از دیرباز تاکیدی عملی بر روی توسعه بهداشت فرد و جامعه ، با استفاده از شکل زندگی و محصولات سلامت محور دارد. سلامت جامعه، هدفی غایی است که در پی تمام فعالیت ها، به امید آن؛ برای شما و در کنار شما تلاش و کوشش می نماییم.

#تکسو #Taksoo    #بهداشت_دهان  #taksoo_oral_care      #Taksoo_ir

نظرات
نظر خود را وارد نمایید.