جستجو

اسپری مو دوفاز انار

کد محصول: 55019
872,000 ریال
اسپری کراتینه مو دوفاز | حاوی عصاره انار | گیاهی | 250 میلی لیتر
قابلیت دسترسی: 1204 در انبار
+ -

معرفی محصول: از گذشته تا به امروز استفاده از روغن‌های گیاهی و طبیعی بسیار رایج بوده است. شاید شما هم موهای پر پشت و بلند مادربزرگ‌ها را که می‌بینید، سوال برایتان پیش بیاید که در زمان قدیم، بدون شامپوهای متنوع و مراقبت ناکافی، چطور موهای پرپشت و سالم دارند. راز موهای زیبا و سالم آن‌ها استفاده از روغن‌های طبیعی بوده. از این رو استفاده از محصولات حاوی مواد طبیعی بسیار توصیه می‌شود. اسپری کراتین دو فاز تکسو از روغن طبیعی انار تهیه شده‌است. به دلیل استفاده از روغن طبیعی انار به راحتی جذب شده و آثار چربی روی موها باقی نمی‌گذارد.

ترکیبات: دایمتیکون و سایکلو پنتا سیلوکسان دایمتیکون، کوکامیدو پروپیل بتائین، ستریمونیوم کلراید، کراتین هیدرولیز شده، سایکلو پنتا سیلوکسان، سدیم کلراید، عصاره انار، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، مخلوط: متیل کلروایزوتیازولینون و متیل ایزوتیازولینون، آب دیونیزه، رنگ مجاز آرایشی و بهداشتی.

فواید: روغن‌های گیاهی علاوه بر درخشان و زیبا شدن موها، باعث تقویت و غذارسانی تارهای مو شده و در بلند مدت موهای سالم‌تری را به ارمغان می‌آورد. هسته انار حاوی پونیسیک اسید است که استفاده از آن باعث جوانسازی موی خشک و استحکام فولیکول‌های مو  شده و نرمی و درخشش به آن‌ها می‌بخشد. اسپری مو دوفاز تکسو مناسب موهای خشک، آسیب دیده و رنگ شده است. فاز دوم این اسپری حاوی چربی است که برای موهای خشک و آسیب دیده حالت ترمیمی دارد.

نحوه مصرف: برای مصرف کافی است، بعد استحمام روی موهای نم‌دار مقداری از محلول را اسپری کنید. سپس موهای خود را خشک کنید.سپس شانه يا سشوار کنيد و به حالت دلخواه درآوريد.

نحوه نگهداری:

1- دور از تابش نور خورشید نگهداری شود.

2- در دمای مناسب محیط نگهداری شود.

3- دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

4- فقط برای استعمال خارجی است.