جستجو

ادویه فلافل

کد محصول: 41088
299,750 ریال
وزن: 80 گرم | ترکیبات: زردچوبه، دارچین، زیره سیاه، فلفل سیاه، هل سبز، میوه جوز و ...
قابلیت دسترسی: 331 در انبار
+ -

معرفی محصول: یکی از ویژگی‌های منحصر به‌فرد و خاص فلافل، طعم تند و دلنشین آن است. فلافل بدون ادویه و فلفل‌های تند، دیگر فلافل نیست. این غذای خوشمزه یکی از غذاهای پرطرفدار جنوب کشور است که به دلیل طعم خاص و خوشمزه‌ای که دارد در سراسر کشور نیز پخته می‌شود. ماده تشکیل دهنده مهم فلافل، نخود است. ولی چیزی که طعم آن را متفاوت می‌کند، ادویه‌های متنوع و تند آن است. ادویه‌ای با عطر و بویی کاملا جنوبی و مورد استفاده بیشتر در کشورهای خاورمیانه و به‌طور خاص لبنان که برای تهیه انواع فلافل و سمبوسه مورد استفاده قرار می‌گیرد و طعم آن با توجه به دائقه ایرانی معتدل شده است. ادویه فلافل تکسو در بسته‌بندی‌ 80 گرمی برای مصارف خانگی تهیه شده است. بسته بندی این محصول به شکلی طراحی شده که قابل حمل بوده و برای استفاده بیرون از منزل بسیار مناسب است. در بسته بندی به‌صورت چرخشی تعبیه شده و با چرخاندن آن مقدار ریزش ادویه را می‌توانید تعیین کنید.

ترکیبات: زردچوبه، دارچین ، زنجبیل، تخم گشنیز، میوه جوز، هل سبز، زیره سیاه، ، ریشه جوز، برگ بو، فوفل، پودر انبه،میخک، رازیانه، دارفلفل، فلفل سیاه و ...

فواید: یکی از حسن‌های استفاده از ادویه‌های ترکیبی، کاهش مصرف نمک است. ادویه‌ها طعم غذا را پوشش می‌دهند و دیگر نیازی به استفاده از نمک نیست. 

نحوه مصرف: به میزان لازم از ادویه به غذایتان اضافه کنید. البته مقدار را مشخص  نکردیم تا شما بر اساس ذائقه خود کم یا اضافه کنید.

نحوه نگهداری: در جای خشک، خنک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.